Odwiedziny w Elektryku

phoca thumb m wp 20180115 09 18 08 pro  W poniedziałek 15 stycznia uczniowie klasy III wraz z p. Sabiną Dziekan i p. Anną Cebulą odwiedzili Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu.Celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze zdrowym stylem życia, zdrowym i racjonalnym odżywianiem się. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach Zumby-ruch do muzyki.

 Dzięki wojskowej klasie Ia oglądały musztrę oraz pokaz elementów sztuk walki. Kosztowały pysznych naleśników przygotowanych przez klasę hotelarską IId. Otrzymały przepisy na naleśniki owsiane i inne różne zdrowe przekąski.Odwiedziliśmy też pracownię fryzjerską. Było trochę teorii i dużo praktyki. Wszyscy uczniowie wrócili z pięknymi fryzurami. Nie zabrakło też zajęć z robotyki, gdzie słuchały o programowaniu i podziwiały małe roboty. Uczniowie klasy III byli zachwyceni wycieczką, która dała im dużo wrażeń i wiele ciekawych atrakcji.