Wizyta w "Elektryku"

phoca thumb m 20171214 091001  Wizyta w „Elektryku” to wspaniała przygoda połączona z nauką. Na dzieci czekał szeroki program warsztatów. Pierwszym punktem były zajęcia ruchowe z Zumby. Zaangażowanie dzieci było ogromne, wytrzymały aż 4 układy! W nagrodę pragnieniegasiły szklanką soku pomarańczowego - świeżo wyciśniętego. Chłopcy nie mogli się doczekać kolejnej atrakcji - musztry uczniów klasy 3A oddziału mundurowego, zapoznali się z elementami munduru, obserwowali pokaz chwytów samoobrony i sztuki walki,następnie ćwiczyłyelementy musztry

 W pracowni gastronomicznej dzieci uczyły się od klas 1D i 2D dekorowania talerzy, z których potem zajadały się owsianymi naleśnikami. Były dokładki, więc możemy powiedzieć, że były smaczne. Poza tym dowiedziały się o Carvingu - sztuki dekoracji potraw wykrawanymi warzywami i owocami oraz otrzymały przepisy i trochę wiedzy o zielonym groszku). Kolejną dużą atrakcją dla dziewczynek i chłopców była wizyta w pracowni fryzjerskiej. Tam dzieci dowiedziały się dużo o pracy fryzjera i stylizacji fryzur. Widziały jak można uczyć się na główkach układania włosów i wykonywania upięć. Do wykonania pięknych fryzur "oddały" swoje głowy.
Znakomita kadra pedagogiczna „Elektryka”, świetna młodzież zapewniają niezapomniane przeżycia młodszym dzieciom. Najwspanialszą promotorką zdrowego odżywiania i dbania o sprawność fizyczną jest pani Agnieszka Kusek.Dziękujemy pani Agnieszko! Mamy nadzieję na kolejne spotkania z Panią i Vital Groszkiem!