Wielki sukces Muzyczny Karoliny

 phoca thumb m 361f155e-5fef-40fe-9a26-942a96ab79e6 22.11.2017 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyły się eliminacje rejonowe konkursu Literatura i Dzieci – „Dzień bez komputera”. Na scenie zaprezentowało się 100 uczestników z gmin powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego, a wśród nich nasze uczennice z klasy IV – Natalia Andrychowicz i Karolina Węgrzyn.

 Konkurs, cieszący się 30-letnią tradycją, organizowany jest przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, a jego głównym celem jest upowszechnianie i zachęcenie do czytania książek, popularyzacja literatury dziecięcej, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej i wychowawczej, rozwijanie wyobraźni i spontaniczności oraz promocja dokonań artystycznych dzieci. Komisja artystyczna w składzie: Małgorzata Hołowińska - wicedyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury oraz Kamil Niemiec - instruktor muzyki Wojewódzkiego Domu Kultury nominowała w II kategorii (klasy IV – VII) do etapu wojewódzkiego tylko trzech wykonawców w kategorii „Piosenka”. Wśród nich znalazła się nasza uczennica – Karolina Węgrzyn z klasy IV, przygotowana przez pana Waldemara Ozgę. Serdecznie Karolinie gratulujemy i życzymy sukcesu na wielkiej rzeszowskiej scenie.