„Dorotka w krainie Oz” - musical dla dzieci

phoca thumb m dsc03526 2  Uczniowie klas 0 –III w poniedziałek – 2 października - mieli przyjemność uczestniczyć w nowej formie teatralnej jaką jest musical. Wykonawcami byli aktorzy Teatru Moich Marzeń z siedzibą w Chorzowie. Dzieci, przenosząc się do bajecznej Krainy Oz wraz z główną bohaterką, Dorotką, dowiedziały się jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu naszej ręki.

 Połączenie tańca, muzyki i śpiewu ze słowem mówionym bardzo podobało się małym widzom. Wraz z aktorami mogli włączyć się w przedstawienie, śpiewając i klaszcząc w rytm piosenek. Dzieciom podobały się również liczne efekty świetlne i dźwiękowe. Opuszczając widownię, uczniowie z chęcią dzielili się swoimi wrażeniami.