Dzień Pluszowego Misia w kl. II

phoca thumb m 20221125 113545  „Prywatka u Misia Uszatka”- to motyw przewodni imprezy zorganizowanej w kl. II z okazji Dnia Pluszowego Misia. Oczywiście, nie mogło zabraknąć na niej najważniejszych postaci z bajek , czyli pluszowych misiów. Zanim zaczęliśmy zabawę, dzieci poznały historię niedźwiadka, od którego wszystko się zaczęło.

 Bardzo chętnie opowiadały o swoich pluszakach. Nie kryły emocji i uczuć jakie towarzyszyły im trzymając w ręce swojego misia.  Nie zabrakło wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych przy piosenkach. Były też zagadki, quiz o niedźwiadkach, śpiewanie piosenki, samodzielne wykonanie maski misia. Na koniec prywatki dzieci napisały piękne życzenia dla swoich misiów. Życzyły im: dużo miodu, pluszowych dni, miękkiego legowiska, miłości, prezentów i przyjaciół. Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a  dzieciom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.