Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt

phoca thumb m 20211207 121515  W dniu 7 grudnia br. na nowej hali sportowej w Szkole Podstawowej w Pustkowie odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt, organizowany przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.. W zawodach tych, po wygraniu eliminacji powiatowych, wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej z Woli Mieleckiej.

 W wyniku losowania dziewczęta z Woli trafiły do grupy z gospodyniami turnieju Szkołą z Pustkowa oraz przedstawicielem powiatu niżańskiego- szkołą z Krzeszowa. Obydwa spotkania zakończyły się sukcesem rywalek i Woli Mieleckiej pozostał "mecz pocieszenia" z rówieśniczkami z Tarnobrzega. Wolomielczanki na boisku pokazały wysoki poziom umiejętności i nie pozostawiły złudzeń rywalkom, wygrywając bardzo wysoko, zjednywając aż 7 bramek a tracąc tylko jedną. Ostatecznie uplasowały się na piątym miejscu turnieju półfinałowego.
 
Wyniki meczy SP Wola mielecka:
SP Wola Mielecka - SP Pustków 0 : 5
SP Wola Mielecka - SP Krzeszów 0 : 3
Sp Wola mielecka -  SP Tarnobrzeg 7 : 1
 
Reprezentacja SP Woli Mieleckiej wystąpiła w składzie:
Milena Indyk, Gabriela Mazur, Natalia Rec, Karolina Wieczorek, Oliwia Dziadzio, Zuzanna Kwapisz i Zuzanna Cisło.
 
Opiekunem i trenerem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Tomasz Torba.
 
Serdecznie gratulujemy uzyskanego wyniku!