Dla naszej Pani

 

phoca thumb m sam 6604  Na zajęciach lekcyjnych oraz świetlicowych uczniowie przygotowywali się do uroczystego świętowania Dnia Edukacji Narodowej. Celem prowadzonych zajęć było przybliżenie historii utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, kształtowanie postaw szacunku wobec nauczycieli i pracowników szkoły oraz ukazanie roli i znaczenia pracy nauczyciela.

 Spośród wielu form podziękowania ze strony uczniów, największą popularnością cieszyły się samodzielnie przygotowywane laurki. To właśnie laurki są jest wyrazem miłości, sympatii i szacunku, jakimi darzymy bliskie sobie osoby. Są przejawem inwencji twórczej, a praca, jaką dziecko wkłada w wykonanie laurki sprawia, że nabiera ona wyjątkowego znaczenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zajęć świetlicowych grupy III pod opieką pani A. Gruszeckiej.