"Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”

phoca thumb m img 20221130 091909697  Andrzejkowe „szaleństwo” w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej rozpoczęliśmy już 29 listopada 2022 roku dyskoteką andrzejkową. Klasy 1-3 i 4-8 bawiły się w rytmach przebojów ostatnich lat. Takiej zabawy wszystkim brakowało. Następnego dnia Samorząd Uczniowski i uczniowie klas 7 i 8 zorganizowali „Pokój wróżb”.

 Zaproszone klasy z oddziałów I – III i IV - VIII pod opieką wychowawców zapoznały się z tradycją i kulturą wróżb andrzejkowych.

Przygotowano wróżby indywidualne i wróżby grupowe. Każdy miał okazję poznać swój los, przeznaczenie i przyszłość. Największą atrakcją było lanie wosku, co przyniosło dzieciom wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Mamy nadzieję, że andrzejkowe przepowiednie spełnią się każdemu uczniowi. Zapraszamy do galerii...