Pomagamy bo dobre serca mamy – happy end!

phoca thumb m 7  W czasie tegorocznej zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu i Placówki Wsparcia Dziennego w Latoszynie zebraliśmy sporą ilość darów. Nie udałoby się to bez zaangażowania i wsparcia ze strony rodziców, przedszkolaków, uczniów i pracowników naszej placówki.

 Wielki odzew na potrzebę pomagania innym, pokazuje, że tego rodzaju akcje w naszej szkole spotkają się z dużą aprobatą ze strony społeczności szkolnej i kończą się sukcesem. Jak co roku nasze działania wspierała grupa o nazwie Mikołaje na motocyklach i przyjaciele, która zawozi podarunki do dzieci. Wizyta Mikołajów zawsze jest wyczekiwana przez dzieci i przynosi im wiele radości i niezwykłych wrażeń. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyłączyły się do naszej szlachetnej inicjatywy. Więcej szczegółów o akcji:
https://www.facebook.com/groups/mikolajenamotocyklachiprzyjaciele