„Jesienią góry są najszczersze”

phoca thumb m img 20221118 181624  W ostatnich dniach został rozstrzygnięty etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu „Jesienią góry są najszczersze”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i twórczych umiejętności uczniów inspirowanych pięknem bieszczadzkiej przyrody.

 Szkolna Komisja Konkursowa do następnego etapu wyłoniła prace plastyczne następujących uczniów:

- Ewa Cisło – kl. 3 a,

- Kacper Głodzik – kl. 5,

- Martyna Surdej, Aleksandra Szostecka – kl. 6,

- Anna Sokół, Przemysław Skoczylas – kl. 7 a,

- Julia Cisło, Justyna Tomecka, Amelia Kuzara – kl. 8.

Prace wymienionych uczniów zostały wysłane do Rzeszowa. Z niecierpliwością czekać będziemy na rozstrzygniecie konkursu na dalszym etapie. Za udział dziękujemy również pozostałym uczestnikom konkursu. Są to:

- Julia Parys, Eryk Czapiga - kl. 5,

- Eryk Ważny, Piotr Dereń, Dawid Kukla - kl. 6,

- Łucja Nicpoń, Julita Zarzycka, Gabriela Babula, Magdalena Piątkowska, Maja Andrychowicz – kl. 7 a.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, zachęcamy do kolejnych.

Zapraszamy do galerii prac konkursowych: