XIV Gminny Konkurs "Teatr Jednego Wiersza" w Chorzelowie

phoca thumb m p1010584 W środę 27 marca w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie odbyła się XIV edycja konkursu "Teatr jednego wiersza". Naszą szkołę reprezentowała dość liczna grupa uczniów, którzy pod opieką swoich nauczycieli przygotowali wspaniałe występy.

Komisja artystyczna w składzie: Jadwiga Klaus, instruktor Teatru Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu oraz Regina Kopeć-Chruściel, kierownik Filii Bibliotecznej w Trześni, szczególną uwagę zwracały na interpretację, kulturę słowa, formę prezentacji, dobór repertuaru do wieku, predyspozycje głosowe oraz zachowanie sceniczne. Ponadto część uczestników przygotowała specjalne charakteryzacje, stroje oraz rekwizyty teatralne.

Lista laureatów:
 
I KATEGORIA  WIEKOWA -  KLASY I - III  SZKOŁY PODSTAWOWE
 
Nagroda:
Emilia Strzelczyk kl.I  opiekun- Sabina Dziekan
 
Wyróżnienia:
Julia Parys  kl.I opiekun- Sabina Dziekan
Milena Indyk, Zuzanna Kwapisz, Julita Dziekan kl.III opiekun- Joanna Występek
Ola Żuraw  kl.III opiekun - Lucyna Przebieglec
Maja Ziółkowska  kl.III opiekun - Lucyna Przebieglec
 
II KATEGORIA  WIEKOWA  KLASY IV- VI SZKOŁY PODSTAWOWE
 
Nagroda:
 Sonia Stachura kl.IV opiekun - Małgorzata Łanocha

Wyróżnienia: 
Andżelika Majocha  kl.IV  opiekun - Małgorzata Łanocha
Jakub Dyduła  kl.IV  opiekun - Małgorzata Łanocha 

III KATEGORIA  WIEKOWA - KLASY VII- VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

Grand Prix : Zuzanna Opałacz kl. VIII  opiekun : Anna Aleksiej-Szeląg
Nagrody: 
Gabriela Cisło kl.VIII  opiekun: Anna Aleksiej-Szeląg
Wiktoria Bal kl.VIII opiekun: Anna Aleksiej-Szeląg

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.