Kiermasz rozmaitości

 phoca thumb m 20190321 093535 Uczniowie klas młodszych wraz z wychowawczyniami organizowali kiermasz rozmaitości w dniu 21 marca 2019 r. Każdy mógł przynieść niepotrzebne zabawki, książki, gry, puzzle, bransoletki i różne ozdoby pod jednym tylko warunkiem: miały być czyste i estetyczne. Podczas kiermaszu każdy mógł kupić wystawione przedmioty.

 Obowiązywały ceny od 1 do 5 złotych. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uzyskany dochód z kiermaszu - 1413,57 złotych -uczniowie przekażą na rzecz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Woli Pławskiej. W ten sposób uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup huśtawki dla wychowanków tego Ośrodka.

W zbiórkę pieniędzy na ten szlachetny cel włączyli się również uczniowie klasy VI z wychowawczynią. Przygotowali na Kiermasz rozmaitości słodkie wypieki i owocowe przekąski. 20 marca 2019 uczniowie sprzedawali własnoręcznie zrobione produkty w cenie od 50 groszy do 2 złotych. Zainteresowanie było bardzo duże, wszystkie pyszne przekąski zostały sprzedane. Ze sprzedaży udało się uzyskać 321 złotych. Pięknie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za poparcie i pomoc w tej akcji.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w akcję.