Odwiedziny Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno – Wychowawczego w oddziale w Woli Pławskiej

phoca thumb m img 6626 19 marca 2019 roku uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią Renatą Godek odwiedzili wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno – Wychowawczego w oddziale w Woli Pławskiej. Przygotowali dla wychowanków własnoręcznie zrobione pomoce dydaktyczne, a w zamian uczestniczyli we wspólnych zajęciach z zakresu stymulacji sensorycznej

 Mogli doświadczyć w sposób bezpośredni, jak inne dzieci poznają otoczenie poprzez różne zmysły. Wykonane pomoce były różnorodne i bardzo się podobały. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się i pomogli przygotować pomoce dydaktyczne dla wychowanków Ośrodka.