Pierniczkowe warsztaty

 phoca thumb m e Kto nie lubi pierniczków? My tak! Takie dekorowane. Do nich gruszkowo - jabłkowy z pomarańczą KISIEL, nie z torebki. Taki prosty do wykonania. Wszystko to podczas spotkania integrującego uczniów naszej szkoły - dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy VIII z uczniami Zespołu Szkół im .prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu w ramach współpracy z grupą Groszek "EkoFit"

 Grupa ta promuje zdrowy styl życia czyli racjonalne i ekologiczne odżywianie oraz dostosowaną do wieku aktywność ruchową. Pięć grup mieszanych ( zerowiaczki, kl. VIII i Uczniowie IB ZS- niedowiary ale się sprawdziło!) stworzyło cudne smakołyki. Następnie uczestniczyliśmy w ramach doradztwa zawodowego w zajęciach w pracowni fryzjerskiej , gdzie poznaliśmy zawód fryzjerski od     "podszewki "a na naszych głowach powstały fantastyczne fryzury. Na koniec poznaliśmy pracę robotów w pracowni mechatronicznej. Była to naprawdę niezapomniana , pełna wrażeń wizyta ! Bardzo dziękujemy pani Agnieszce Kusak- nauczycielce ZS w Mielcu , która nas zaprosiła i przyjęła iście po królewsku. A na dowód tego , że było smacznie , przyjemnie i wesoło prezentujemy kilka fotek :)