Irlandia-szmaragdowa wyspa

phoca thumb m 20180530 121444  Dnia 30.05.2018r. Odbyła się prezentacja projektu z języka angielskiego pt.,,Irlandia-szmaragdowa wyspa". Projekt zorganizowali uczniowie klasy 2b z Panią Małgorzatą Miką-Kupiec nauczycielem języka angielskiego. Prezentacja odbyła się dla klasy 7a Szkoły Podstawowej.

 Na początku pokazano prezentację ogólną, a następnie odbył się quiz o Irlandii oraz zaprezentowano sławnych ludzi Irlandii. Za poprawnie udzielone odpowiedzi uczestnicy otrzymali nagrody w postaci babeczek zrobionych przez prowadzących. Uczestnicy brali aktywny udział podczas projektu. Odbył się również konkurs piosenki, a za poprawne uzupełnienie tekstu uczniowie mogą uzyskać ocenę bardzo dobrą oraz ocenę z aktywności.
Prowadzący :
Emilia Bieda, Emilia Czyż, Julia Grądalska, Wiktoria Kilian, Zuzanna Dul, Dariusz Krakowski, Ernest Skop