XI Gminny Konkurs Piosenik Angielskiej

 phoca thumb m img 20180523 121904 2 maja uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gminy Mielec brali udział już w XI edycji Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej w Chorzelowie. Konkurs od początku cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, która ma możliwość zaprezentować swoje umiejętności językowe, wokalne i muzyczne w zupełnie innej formie niż w trakcie zajęć szkolnych.

 Występ na scenie przed widownią, nauczycielami, jury jest dla wszystkich ogromnym przeżyciem. W tym roku nasi uczniowie po raz kolejny świetnie poradzili sobie z tremą i dużą konkurencją zdobywając pierwsze miejsca, wspaniałe nagrody i wyróżnienia. Do konkursu uczniów przygotowali nauczyciele języka angielskiego, panie : Patrycja Prokopiuk, Małgorzata Mika-Kupiec i Renata Pogoda. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

W kategorii Gimnazjum:

1 miejsce zajęła Aleksandra Bury uczennica klasy III

Wyróżnienie otrzymały : Paulina Żola i Faustyna Czaja – uczennice klasy III

W kategorii Szkoła Podstawowa:

1 miejsce zajęła Ania Kania – uczennica klasy V

P.Prokopiuk