Szkolny konkurs " Mam Talent"

phoca thumb m p1000527  31 maja w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbyła się kolejna edycja konkursu „Mam Talent”. Wzięli w niej udział uczniowie klas 0-III. Jak co roku uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, plastyczne, recytatorskie, taneczne, aktorskie oraz sportowe. Zaprezentowali się Ci, którzy mieli ochotę pochwalić się swoim talentem i pasją, niejednokrotnie do tej pory skrzętnie skrywaną.

 Cieszy nas fakt, że niektórzy uczniowie co roku pokazują nam to, co stało się ich hobby. Wśród występujących byli więc tacy, którzy z roku na rok prezentują się w coraz to innych odsłonach, udowadniając, że warto rozwijać swoje pasje i realizować się w nowych dziedzinach. Uznaliśmy, że każdy występ wymaga odwagi i przygotowania, dlatego wszyscy uczestnicy tegorocznego Mam Talent zostali nagrodzeni.