Bardzo dobry występ trójboistów z klasy czwartej.

phoca thumb m 20180516 115804  16 maja 2018 roku na stadionie MOSiR w Mielcu odbył się Finał Powiatowy Trójboju Lekkoatletycznego Igrzysk Dzieci. Dziewczęta i chłopcy z klasy IV bardzo bobrze zaprezentowali swoje umiejętności lekkoatletyczne – bieg na 60 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

 Drużyna dziewcząt w składzie: Węgrzyn Gabriela, Węgrzyn Karolina, Parys Karolina, Klimczak Dominika, Klimczak Weronika, Andrychowicz Natalia zajęła I miejsce, zdobywając łącznie bardzo dobry wynik 520 punktów i awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w pierwszych dniach czerwca. Węgrzyn Gabriela uzyskała najlepszy wynik zawodów – 140 punktów. Trochę szczęścia zabrakło drużynie chłopców w składzie: Dziekan Maksymilian, Pieróg Bartłomiej, Płatek Jakub, Rączka Piotr i Rzepka Adam. Zajęli 5 miejsce na 13 startujących drużyn z powiatu mieleckiego. Gratulacje dla całej drużyny szkolnej, nauczycieli wychowania fizycznego klasy IVa,b – Tomaszowi Torbie, Bogumile Dziekan-Gąbce, powodzenia na zawodach wojewódzkich, osiągnięcia rekordów życiowych.