Aktualności

Konkurs plastyczny

Uczniowie klasy trzeciej naszej szkoły otrzymali nagrodę i wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny pejzaż mojej wsi". Nagrodę otrzymała Wiktoria Węgrzyn za rysunek przedstawiający naszą kapliczkę, a wyróżnienie otrzymał Kamil Babula za pracę plastyczną przedstawiającą domek na wsi podczas pięknej, polskiej jesieni. Opiekunem uczniów była pani Lucyna Przebieglec. Prace naszych artystów można oglądać na wystawie od 19 października do 9 listopada 2012r w Ośrodku Kultury w Chorzelowie. Nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Pozostałe osoby niech biorą z nich przykład. Może na was też czekają nagrody!

 

godło

English

Kursy Moodle

Biuletyn Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin strony

204636
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:58
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:176

e -Twinning

Bezpieczna Szkoła

Klub Bezp. Puchatka

UNICEF

Szkoła Współpracy